TEST ONLINE

Gotowy
na elektromobilność?

Czy samochody elektryczne są dla Ciebie?

1.

Określ typ zabudowy, w której mieszkasz

2.

Czy w Twoim miejscu zamieszkania lub w jego pobliżu jest możliwość ładowania samochodu elektrycznego

3.

Czy w miejscu, w którym pracujesz lub w jego pobliżu, jest możliwość ładowania samochodu elektrycznego?

4.

Jak często przebywasz w miejscu publicznym, w którym jest możliwość ładowania samochodu elektrycznego (np. centra handlowe, instytucje kultury, obiekty sportowe)?

5.

Ile kilometrów dziennie pokonujesz samochodem?

6.

Ile razy, w ciągu roku, pokonujesz samochodem trasę o długości 300 km lub więcej?

7.

Ile samochodów posiadasz lub planujesz posiadać w swoim gospodarstwie domowym?

8.

Zakupem jakiego rodzaju samochodu byłbyś zainteresowany?

9.

Czym się głównie kierujesz przy wyborze samochodu?

10.

Ile mógłbyś wydać na zakup nowego samochodu, zakładając dopłatę do jego nabycia, a także wymierne przywileje (np. darmowe parkowanie w płatnych strefach czy możliwość korzystania z buspasów)?

Wyniki.

Aby zobaczyć wynik odpowiedz na wszystkie pytania!

Elektromobilność musi jeszcze na Ciebie poczekać!

Gwiazdka

Pamiętaj, nie musisz kupować elektromobilności, żeby wspierać zrównoważony transport. Wynajmij samochód elektryczny lub wypożycz, kiedy tylko będziesz miał wybór. Zamawiaj ekologiczne taksówki lub korzystaj z komunikacji miejskiej, która z roku na rok jest coraz bardziej zeroemisyjna. Elektromobilność rozwija się w bardzo szybkim tempie. Rośnie liczba ładowarek, powiększa się gama modelowa, a ceny EV zaczynają zrównywać się z samochodami konwencjonalnymi. Wkrótce elektromobilność odpowie na wszystkie twoje oczekiwania.

Włącz się do elektromobilnej rewolucji dzięki hybrydom typu plug-in!

Gwiazdka Gwiazdka

Dbaj o środowisko, oszczędzaj i podróżuj komfortowo wybierając technologię elektryczną. Odkryj bogaty świat hybryd typu plug-in. Ciesz się w mieście w pełni elektrycznym napędem, a poza nim przełącz się w tryb hybrydowy, który ma wszystkie cechy motoryzacji konwencjonalnej. Miej wolność wyboru i nieograniczony zasięg. Zelektryfikowane napędy oferują doskonałe osiągi, zmniejszoną emisję oraz niesamowite wrażenia i komfort jazdy. Dołącz do elektrycznej rewolucji już dzisiaj. Pamiętaj, że każda podróż ma znaczenie!

Najwyższy czas poważnie zastanowić się nad samochodem elektrycznym!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

Dołącz do ekologicznej rewolucji w transporcie już dzisiaj. Jeżeli nie chodzisz na kompromisy, wybierz samochód w pełni elektryczny. Ciesz się komfortem i osiągami, jednocześnie oszczędzając. Parkuj bez opłat, korzystaj z buspasów, podróżuj taniej. Uzyskaj dopłatę do zakupu. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, pamiętaj, że elektromobilność to także samochody hybrydowe typu plug-in, które łączą komfort samochodu elektrycznego i cechy motoryzacji konwencjonalnej. Pamiętaj, że każda podróż ma znaczenie!

Gratulacje! Elektromobilność jest dla Ciebie stworzona!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

Wygląda na to, że samochód elektryczny spełni twoje oczekiwania, a ty już dzisiaj możesz korzystać z elektromobilności bez ograniczeń. Dotyczy to zarówno czynności ładowania, pokonywanych dystansów, a także samych oczekiwań wobec samochodu i preferencji związanych z jego wyborem i zakupem. Wybierz samochód w pełni elektryczny i ciesz się komfortem, osiągami oraz przywilejami. Uzyskaj dopłatę do zakupu. Oszczędzaj czas, pieniądze i środowisko. Pamiętaj, że każda podróż ma znaczenie!