Poradniki i raporty

Przewodnik dla mieszkańców

Jak zainstalować infrastrukturę ładowania
w budynkach mieszkalnych
wielorodzinnych?
przewodnik mieszkancy

Praktyczny przewodnik dotyczący zasad instalacji prywatnej stacji ładowania w budynkach wielorodzinnych dedykowany mieszkańcom wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Przewodnik obejmuje kwestie związane z przygotowaniem, posadowieniem i obsługą prywatnego punktu ładowania pojazdu elektrycznego.


Przewodnik dla zarządców

Jak zainstalować infrastrukturę ładowania
w budynkach mieszkalnych
wielorodzinnych?
przewodnik mieszkancy

Praktyczny przewodnik dotyczący zasad instalacji infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, dedykowany zarządcom wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Przewodnik zawiera uproszczony schemat instalacji prywatnej ładowarki, nadchodzące zmiany legislacyjne oraz istniejący stan prawny.


Podręcznik i instruktaż

System identyfikacji
elektromobilności, czyli jakie
znaki i symbole stosować?
przewodnik mieszkancy

Gotowe propozycje rozwiązań graficznych, w tym znaków pionowych i poziomych, dla elektromobilności w Polsce. Punkt wyjścia do dyskusji w zakresie stworzenia odpowiedniego systemu informacji w ramach nowelizacji przepisów


Przewodnik

Kompendium
elektromobilności, czyli jak
tłumaczyć zeroemisyjną
technologię?
przewodnik mieszkancy

Wszechstronna publikacja na temat elektromobilności wydana w formie infografik. Od podstawowych informacji, przez technologię, eksploatację i bezpieczeństwo, aż po aspekty ekologiczne i najczęściej zadawane pytania. Publikacja obejmuje szeroki zakres tematów związanych z elektromobilnością.


Analiza dla samorządów

Jak projektować i wdrażać
Strefy Czystego Transportu
w Polsce?
przewodnik mieszkancy

Szczegółowa analiza Stref, od opinii prawnej i wyjaśnienia prawodawstwa, przez zbadanie stref niskoemisyjnych funkcjonujących w Europie. Wyniki badań społecznych w zakresie nastawienia Polaków do proponowanych ograniczeń ruchu, które zrealizowano wśród mieszkańców wielu aglomeracji w Polsce.