Dealer
przyjazny elektromobilności

Samochód

Prowadzisz autoryzowaną firmę dealerską zajmującą się dystrybucją nowych samochodów i usług serwisowych? Zdobądź certyfikat potwierdzający najwyższe kompetencje w sektorze elektromobilności.

włącz się

Cel

Wsparcie osób kupujących lub zainteresowanych zakupem samochodu elektrycznego, poprzez certyfikację podmiotów sektora dystrybucji pojazdów.

certyfikat dealera

Partnerzy


Polskie Stowarzyszenie
Paliw Alternatywnych

Związek Dealerów
Samochodów

Krajowy Ośrodek
Zmian Klimatu

Certyfikat
Certyfikat
Certyfikat

Idea

Autoryzowane firmy dealerskie zajmujące się dystrybucją nowych samochodów i usług serwisowych to około 500 przedsiębiorstw w całej Polsce. Firmy stale dostosowują się do trendów rynkowych i odpowiadają na zmieniające się wymagania konsumentów. Obecnie największym wyzwaniem branży motoryzacyjnej jest rozwój elektromobilności.

Jacek Błaszczyński

Dyrektor Centrum Kompetencyjnego
PSPA

W ramach Programu, PSPA, ZDS i KOZK wypracowały zestaw standardów dla wszystkich obszarów handlu detalicznego w ramach dystrybucji i usług serwisowych samochodów elektrycznych. Obejmuje m.in. standardy sprzedaży i obsługi Klienta, komunikacji i marketingu, a także usług i opieki posprzedażowej.

Jest to odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na jakość obsługi. W kontekście elektromobilności pracownicy powinni posiadać wyczerpującą wiedzę na temat oferty, ale także technologii, praktycznej eksploatacji EV, wszelkich kwestii społecznych, środowiskowych oraz regulacyjnych.

Wystarczy przystąpić do Programu, odbyć szkolenie i przejść audyt, żeby takie kompetencje zbudować w swojej organizacji. Przyznany Certyfikat i akredytacja potwierdzająca kompetencje w zakresie elektromobilności zapewni Klientom salonu najwyższy poziom obsługi, a firma będzie identyfikowana jako lider branży.Wystarczy przystąpić do Programu, odbyć szkolenie i przejść audyt, żeby takie kompetencje zbudować w swojej organizacji. Przyznany Certyfikat i akredytacja potwierdzająca kompetencje w zakresie elektromobilności zapewni Klientom salonu najwyższy poziom obsługi, a firma będzie identyfikowana jako lider branży.

Jak przystąpić?

Laptop

Zgłoś akces wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy

Certyfikat

Uzupełnij otrzymany mailem kwestionariusz certyfikacyjny

Dołącz do programu

Po jego pozytywnej weryfikacji dołączysz do Programu!

Korzyści Partnera

Prezentacja na mapie

Prezentacja
Partnera na mapie
Elektromobilna Polska

Naklejka

Przesłanie pakietu identyfikacyjnego (certyfikat, naklejka)

Szkolenia

Dostęp do szkoleń, warsztatów edukacyjnych i konsultacji

Promocja i reklama

Promocja i reklama w ramach kampanii elektromobilni.pl

Organizatorzy


Polskie stowarzyszenie
Paliw Alternatywnych

Prezentacja na mapie

Krajowy Ośrodek
Zmian Klimatu

Naklejka

Wypełnij formularz!