Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA), w związku z realizacją ogólnopolskiej kampanii społecznej, której celem jest ochrona atmosfery i klimatu oraz wskazywanie korzyści środowiskowych, ekonomicznych i społecznych wynikających z użytkowania pojazdów elektrycznych, zaprasza właścicieli i kierowców EV w Polsce do udziału w castingu.
Wyłonione w wyniku castingu osoby otrzymają możliwość wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym, realizowanym w formie kampanii cross-mediowej, w charakterze jednego z jej bohaterów. Będą mogły opowiedzieć o swoich praktycznych doświadczeniach z elektromobilnością - kim są, czym się zajmują i dlaczego zdecydowały się na EV.
Historie i wizerunek naszych bohaterów zostaną wykorzystane w spotach reklamowych, na billboardach, a także w ramach innych kreacji i formatów reklamowych. Kampania ma podnosić poziom świadomości społecznej w zakresie zeroemisyjnych technologii w transporcie i kształtować postawy ekologiczne społeczeństwa poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju.
Kogo szukamy?
Właścicieli, użytkowników, kierowców samochodów w pełni elektrycznych w Polsce (BEV, ang. battery electric vehicles)
Osób realizujących się zawodowo, rodzinnie bądź rozwijających swoje pasje, dla których przejście na elektromobilność było przemyślaną decyzją
Mających pozytywne, otwarte nastawienie do świata - łączących świadome spożycie ze zrównoważonym stylem życia
Którzy mogą przed kamerą odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących praktycznych doświadczeń związanych z elektromobilnością
Potrafiących najprościej uzasadnić swoją opinię o samochodach elektrycznych i ją uargumentować (wywiad wspomagany)
Na zgłoszenia, z dopiskiem „Casting EV”, czekamy do 15/07/2021 pod adresem: biuro@pspa.com.pl
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie krótkiego opisu, zawierającego:
Imię i nazwisko, wiek
Profesję, opis działalności zawodowej
Krótkie uzasadnienie wyboru EV
Bardzo prosimy o dołączenie swojego zdjęcia z samochodem elektrycznym.
Zdjęcia planowane są w drugiej połowie lipca br.
Niniejsze ogłoszenie zostało opublikowane dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.